PSY CZEKAJĄCE NA NOWE DOMY

Kontakt w sprawie adopcji:
                        tel. 693 -691-963 lub 601-303-395                  

Adopcje są bezpłatne. Możliwe adopcje na terenie całego kraju. Przed adopcją prosimy wypełnić ankietę adopcyjną dostępną na: http://psiakowo.com.pl/ankieta-przedadopcyjna . Możliwa pomoc w transporcie do nowego domu.


SENIOR

Senior to starszy, spokojny pies. Nie ma już dużo czasu by znaleźć dom. Nie zaczepia innych psów. Jest przyjacielski do ludzi. Czas by znalazł kochający dom. Jest niesamowicie czujny.

GARGAMEL

Gargamel to psiak, mający ok. 3 lat (ur. ok. 2014r.) Psiak jest bardzo łagodny     i sympatyczny. Został uratowany z opuszczonej posesji z rąk nieodpowiedzialnego właściciela. Teraz pragnie mieć nowy dom i kochających go ludzi. Gargamel akceptuje inne psy. Polecamy do mieszkania lub domu z ogrodem.

EKLEREK

Eklerek  to niewielki, wesoły, energiczny psiak z własnym zdaniem. Eklerek szybko przywiązuje się do właściciela, ale w stosunku do obcych ludzi bywa nieufny. Akceptuje inne psy. Potrafi chodzić na smyczy. Bardzo potrzebuje nowego i kochającego domku.

GORDON

Gordon trafił pod opiekę ŁTOnZ z innego schroniska. Jest spokojny, nieagresywny. Potrafi chodzić na smyczy. Niezbyt dobrze akceptuje inne psy.