Kazik krzywołapek szuka NAJLEPSZEGO DOMKU
Kazik to około 8 letni psiak szukający kochającego domu! Psiak jest przyjazny, pragnie miłości człowieka, świetnie dogaduje się z innymi psami. Kazik został uratowane z łańcucha. Nie miał nawet budy. Psiak jest zdrowy, zaczipowany, wykastrowany, posiada książeczkę zdrowia. Szukamy dla niego kochającej rodziny. Jest to mały piesek, idealny na kanapę. To łagodny, spokojny psiak. Lubi dzieci. Jest uroczym krzywołapkiem, który skradnie serce każdemu. Prosimy Was pomóżcie Kazikowi i podarujcie mu dom. Obecnie przebywa w hotelu dla zwierząt w Łodzi.
tel. 509 641 444 lub 601 721 101
możliwa pomoc w transporcie.
Kazik przebywa w Łodzi.
Pomoc dla Kazika:
Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
ul. Piotrowska 117/19, 90-430 Łódź
Konto Santander 18 1090 2705 0000 0001 1606 1967
1,5% podatku KRS 0000014017

Więcej zdjęć Kazika:  https://www.facebook.com/share/p/rVZgUm8o5CVkPKfr/

TIGER szuka domu ADOPTUJ
Przedstawiamy Wam TIGERA - ślicznego psiaka w typie amstaffa, który bardzo potrzebuje nowego domu. Tiger to dorosły piesek pełen miłości dla ludzi. Jego historia jest pełna wzruszeń - został uratowany z bardzo złych warunków, gdzie przebywał na łańcuchu. Teraz Tiger czeka na swoją szansę na szczęśliwe życie, w którym będzie otoczony troskliwością i miłością.
Tiger uwielbia zabawy z ludźmi i ma bardzo przyjazne usposobienie. Jednak nie jest najlepiej z innymi psami, szczególnie samcami. Dlatego poszukujemy dla niego domu, w którym będzie jedynym czworonożnym pupilem. Potrzebuje osoby, która pokocha go bezwarunkowo i ofiaruje mu wiele radości.
Nasza organizacja gorąco apeluje o pomoc w znalezieniu nowego domu dla Tigerka. Jest on zdrowy, zaczipowany, wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Obecnie przebywa w hotelu dla zwierząt w Łodzi, gdzie czeka na swoją rodzinę. Pragniemy znaleźć dla niego odpowiedzialny dom, najlepiej z ogrodem, gdzie będzie mógł cieszyć się swobodą i bezpieczeństwem.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją Tigerka i chcesz dać mu szansę na nowe życie, prosimy o kontakt. Możesz zadzwonić pod jeden z poniższych numerów:
509 641 444

Więcej zdjęć Tigera:  https://www.facebook.com/share/p/7Q4Eyi7BnEH1fJpE/

Szafir szuka domu ADOPTUJ

Pragniemy podzielić się z Wami historią Szafira, wyjątkowego psiaka, który trafił pod opiekę Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017 . Szukamy cudownego domku dla Szafirka, młodego psiaka, który obecnie przebywa w hotelu dla zwierząt w Łodzi. Psiak jest śliczny, waży ok. 10 kg. Szafir bardzo lubi zainteresowanie ze strony człowieka, więc szuka rodziny, która znajdzie dla niego czas i podaruje serce. Potrzebuje cierpliwej rodziny, gdyż z początku bywa nieufny do nowych osób. Szafir jest wykastrowany, zdrowy, posiada książeczkę zdrowia.  Szafir przeszedł już wiele trudności w swoim życiu, a teraz potrzebuje naszej pomocy, aby mógł odnaleźć prawdziwą miłość i bezpieczny dom.
Szafir jest jednym z tych niezłomnych duchów, których życie zaczęło się w trudnych warunkach. Pochodzi z meliny i jego wczesne doświadczenia są zakryte mrokiem. Być może doznał traumy i braku bezpieczeństwa, które pozostawiły trwały ślad. Teraz staramy się pomóc mu przezwyciężyć te trudności.
Szafir jest pod opieką behawiorysty, który pomaga mu odzyskać pewność siebie i zaufanie do ludzi. Jednak prawdziwą terapią dla niego byłby dom, w którym mógłby poczuć się bezpieczny i kochany.
Bardzo prosimy o pomoc w poszukiwaniu domku dla Szafirka, który przebywa w CENTRUM ZWIERZAK
Kontakt w sprawie adopcji:
509 641 444

JUREK szuka domku! ADOPTUJ!
Nowego, kochającego domku szuka Jurek ok. 5 letni psiak w typie rasy jużak ze zlikwidowanej pseudo hodowli. Piesek szuka rodziny, która go pokocha i poświęci mu czas i serce. Odrobaczony, zaczipowany, przed adopcją zostanie wykastrowany. Obowiązuje procedura adopcyjna. Akceptuje tylko swoją koleżankę też jużaka z którą mieszkał w boksie. Nie akceptuje innych psów i kotów. Psiak mimo strasznych warunków w jakich żył jest przyjazny i wesoły. Bardzo kochany. Mimo, że psiaki są ze sobą związane istnieje możliwość pojedyńczej adopcji. Przebywa w Łodzi w CENTRUM ZWIERZAK. Więcej informacji pod numerem telefonu.

Bardzo prosimy o pomoc w poszukiwaniu domku dla Jurka, który przebywa w CENTRUM ZWIERZAK w Łodzi.
Kontakt w sprawie adopcji:  509 641 444