PSY CZEKAJĄCE NA NOWE DOMY

Kontakt w sprawie adopcji:
                        tel. 693-691-963 , 507 180 857 , 727-934-647                        

Adopcje są bezpłatne. Możliwe adopcje na terenie całego kraju, po uzyskaniu pozytywnego wyniku wizyty przed adopcyjnej. Możliwa pomoc w transporcie do nowego domu.


Bil to młody ok. roczny psiak (ur. ok. 2016r.) Psiak jest młody i bardzo przyjacielski. Tak naprawdę to jeszcze psie dziecko, które uwielbia zabawy. Może zamieszkać w domu z ogrodem lub mieszkaniu. Potrafi chodzić na smyczy. Bil akceptuje inne zwierzęta. Kocha dzieci. Polecamy do adopcji.


Diego to  młody, energiczny, bardzo wesoły pies. Diego uwielbia ludzi. Uwielbia spacery. To idealny pies dla aktywnej osoby. Diego akceptuje inne psy, zachowuje czystość, potrafi chodzić na smyczy. Polecamy do adopcji. Psiak bardzo potrzebuje nowego, kochającego domku.


Senior to starszy, spokojny pies. Nie ma już dużo czasu by znaleźć dom. Nie zaczepia innych psów. Jest przyjacielski do ludzi. Czas by znalazł kochający dom. Jest niesamowicie czujny.


Eklerek  to niewielki, wesoły, energiczny psiak z własnym zdaniem. Eklerek szybko przywiązuje się do właściciela, ale w stosunku do obcych ludzi bywa nieufny. Akceptuje inne psy. Potrafi chodzić na smyczy. Bardzo potrzebuje nowego i kochającego domku. 


Muminek to śliczny, niewielki psiak który pilnie szuka nowego domku! Piesek jest wesoły, lubi dzieci i inne zwierzaki. Ma około 3 lat. Bardzo prosimy o podarowanie mu szansy na szczęśliwe życie. 

Gargamel to psiak, mający ok. 3 lat (ur. ok. 2014r.) Psiak jest bardzo łagodny     i sympatyczny. Został uratowany z opuszczonej posesji z rąk nieodpowiedzialnego właściciela. Teraz pragnie mieć nowy dom i kochających go ludzi. Gargamel akceptuje inne psy. Polecamy do mieszkania lub domu z ogrodem.


Alfik ma około 7 lat i nowy dom to jego  największe marzenie i szansa na odmianę dotychczasowego życia. Alfik jest miłym psiakiem o dobrym serduszku. Jest spokojny, grzeczny i nie sprawia żadnego kłopotu. Polecamy do adopcji i zyskania wiernego przyjaciela.

King to bardzo duży, opanowany pies. Ma około 7 lat. Jest spokojny, czujny. Potrafi chodzić na smyczy. Przepięknie przywiązuje się do opiekunów. Najprawdopodobniej został wyrzucony. Ma czip zarejestrowany na fundację, ale ta nie zdecydowała się odebrać psa ze schroniska. Poza tym jest zdrowy.


Pusio  to niewielki, młodziutki piesek. Psiak pilnie szuka domu. Schroniskowy dom nigdy nie będzie odpowiednim miejscem dla psiego dziecka. Może ktoś z Państwa zechciałby podarować mu rodzinę i dom? Jest wesoły, kontaktowy. Akceptuje inne zwierzęta.


Leoś / Pico  to młody pies. Trafił do nas niedawno. Ma około roku. Jest spokojny, kontaktowy. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.