PSY CZEKAJĄCE NA NOWE DOMY

Kontakt w sprawie adopcji:
                        tel. 693 -691-963 lub 887-883-484                      

Adopcje są bezpłatne. Możliwe adopcje na terenie całego kraju, po uzyskaniu pozytywnego wyniku wizyty przed adopcyjnej. Możliwa pomoc w transporcie do nowego domu.


Bil to młody ok. roczny psiak (ur. ok. 2016r.) Psiak jest młody i bardzo przyjacielski. Tak naprawdę to jeszcze psie dziecko, które uwielbia zabawy. Może zamieszkać w domu z ogrodem lub mieszkaniu. Potrafi chodzić na smyczy. Bil akceptuje inne zwierzęta. Kocha dzieci. Polecamy do adopcji.


Senior to starszy, spokojny pies. Nie ma już dużo czasu by znaleźć dom. Nie zaczepia innych psów. Jest przyjacielski do ludzi. Czas by znalazł kochający dom. Jest niesamowicie czujny.


Eklerek  to niewielki, wesoły, energiczny psiak z własnym zdaniem. Eklerek szybko przywiązuje się do właściciela, ale w stosunku do obcych ludzi bywa nieufny. Akceptuje inne psy. Potrafi chodzić na smyczy. Bardzo potrzebuje nowego i kochającego domku. 


Muminek to śliczny, niewielki psiak który pilnie szuka nowego domku! Piesek jest wesoły, lubi dzieci i inne zwierzaki. Ma około 3 lat. Bardzo prosimy o podarowanie mu szansy na szczęśliwe życie. 

Gargamel to psiak, mający ok. 3 lat (ur. ok. 2014r.) Psiak jest bardzo łagodny     i sympatyczny. Został uratowany z opuszczonej posesji z rąk nieodpowiedzialnego właściciela. Teraz pragnie mieć nowy dom i kochających go ludzi. Gargamel akceptuje inne psy. Polecamy do mieszkania lub domu z ogrodem.


Leoś / Pico  to młody pies. Trafił do nas niedawno. Ma około roku. Jest spokojny, kontaktowy. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.Hibon to spokojny, około 4 letni piesek. Jest uległy, zupełnie nieagresywny. Idealny psiak dla rodziny lub jako towarzysz dla drugiego pieska. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy. Kontakt: tel. 693 -691-963 lub 887-883-484