PSY CZEKAJĄCE NA NOWE DOMY

Kontakt w sprawie adopcji:
                        tel. 693-691-963 , 507 180 857 , 727-934-647                        

Adopcje są bezpłatne. Możliwe adopcje na terenie całego kraju, po uzyskaniu pozytywnego wyniku wizyty przed adopcyjnej. Możliwa pomoc w transporcie do nowego domu.


Bil to młody ok. roczny psiak (ur. ok. 2016r.) Psiak jest młody i bardzo przyjacielski. Tak naprawdę to jeszcze psie dziecko, które uwielbia zabawy. Może zamieszkać w domu z ogrodem lub mieszkaniu. Potrafi chodzić na smyczy. Bil akceptuje inne zwierzęta. Kocha dzieci. Polecamy do adopcji.


Diego to  młody, energiczny, bardzo wesoły pies. Diego uwielbia ludzi. Uwielbia spacery. To idealny pies dla aktywnej osoby. Diego akceptuje inne psy, zachowuje czystość, potrafi chodzić na smyczy.

Gargamel to psiak, mający ok. 3 lat (ur. ok. 2014r.) Psiak jest bardzo łagodny     i sympatyczny. Został uratowany z opuszczonej posesji z rąk nieodpowiedzialnego właściciela. Teraz pragnie mieć nowy dom i kochających go ludzi. Gargamel akceptuje inne psy. Polecamy do mieszkania lub domu z ogrodem.


Alfik ma około 7 lat i nowy dom to jego  największe marzenie i szansa na odmianę dotychczasowego życia. Alfik jest miłym psiakiem o dobrym serduszku. Jest spokojny, grzeczny i nie sprawia żadnego kłopotu. Polecamy do adopcji i zyskania wiernego przyjaciela.