PSY CZEKAJĄCE NA NOWE DOMY

Kontakt w sprawie adopcji:
                        tel. 509 641 444 lub 792 070 591 lub  693 -691-963                 

Adopcje są bezpłatne. Możliwe adopcje na terenie całego kraju.  Możliwa pomoc w transporcie do nowego domu.


SENIOR

Senior to starszy, spokojny pies. Nie ma już dużo czasu by znaleźć dom. Nie zaczepia innych psów. Jest przyjacielski do ludzi. Czas by znalazł kochający dom. Jest niesamowicie czujny.

GARGAMEL

Gargamel to psiak, mający ok. 3 lat (ur. ok. 2014r.) Psiak jest bardzo łagodny     i sympatyczny. Został uratowany z opuszczonej posesji z rąk nieodpowiedzialnego właściciela. Teraz pragnie mieć nowy dom i kochających go ludzi. Gargamel akceptuje inne psy. Polecamy do mieszkania lub domu z ogrodem.

EKLEREK

Eklerek  to niewielki, wesoły, energiczny psiak z własnym zdaniem. Eklerek szybko przywiązuje się do właściciela, ale w stosunku do obcych ludzi bywa nieufny. Akceptuje inne psy. Potrafi chodzić na smyczy. Bardzo potrzebuje nowego i kochającego domku.

GORDON

Gordon jest spokojny, nieagresywny. Potrafi chodzić na smyczy. Czeka teraz na człowieka, który go pokocha i podaruje mu wiele miłości!

KRECIK
Krecik jest niewielkim, ważącym ok. 6/7 kg psiakiem. Jest bardzo łagodny, uwielbia pieszczoty. Najlepiej gdyby zamieszkał w mieszkaniu lub domu. Idealny kanapowiec. Krecik bardzo lubi inne psy i akceptuje koty. Jest wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony. Ma około 3 lat. Potrafi chodzić na smyczy. Obecnie przebywa w hotelu dla zwierząt w Łodzi.